GÜVENLİK KAMERASI

AYDINLATMA METNİ

HİZMET BİNASI İÇERİSİNDE YER ALAN
GÜVENLİK KAMERALARI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ
          Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Hilal Plastik Amb. Gıda Teks. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.  tarafından hazırlanmıştır.
          Hizmet binamız içerisindeki giriş kapıları, bina dış cephesi, yemekhane, kafeterya, ziyaretçi bekleme salonu, otopark, güvenlik kulübesi ve kat koridorları hizmet alanında bulunan toplam 48 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi Veri Toplama birimi tarafından denetlenmektedir.
          Söz konusu kişisel veri, Kanunun 5. maddesinde yer alan "veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması” ve "ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayanarak otomatik yolla işlenmektedir.
          Söz konusu kişisel veriler hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, "Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Hilal Plastik Amb. Gıda Teks. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. nin Astim Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde No:7 Efeler/AYDIN adresine yazılı olarak veya Başvuru Sahibine ait 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda tanımlı olan güvenli elektronik imza” ile imzalanarak hilalpet@hs01.kep.tr veya kvkk@hilalpet.com.tr adresine gönderilmek suretiyle iletilebilecektir.

TASARIM
DANIŞMANLIĞI

Ününlerinizin kalitesini yansıtacak tasarımları yaparız.

3D TEKNİK
MODELLEME

Yaptığımız tasarımları sizin için modelleriz.

PET ÜRETİM
PATENT

Modellediğimiz ürünleri hızlı ve hatasız üretiriz.
BAYİMİZ OLUN
Kayıt olmak için hemen formumuzu doldurun veya ayrıntılı bilgi için +90 256 471 54 91 numaralı çağrı merkezimizi arayın.